YOUR ACHIEVEMENT

OUR TOOLS

O nás

Jsme připraveni kompletně splnit Vaše požadavky

 

  • jsme dodavatelem strojírenských dílů i montážních celků
  • vyrábíme přesné a náročné díly a montážní celky dle Vaší dokumentace
  • provádíme přesné CNC strojní obrábění 2D, 3D

Jsme mladá dynamická firma působící v Olomouckém kraji. Firma byla založena v roce 2000 s využitím bohatých zkušenosti ve strojírenských oblastech, především v oblasti přesného CNC obrábění. Hlavním mottem naší společnosti je „..precizně a včas“, čímž se snažíme našim zákazníkům sdělit, že kvalita dodávek a dodržení termínu dodání je hlavní prioritou naší obchodní strategie.

Našimi zákazníky jsou firmy působící zejména v automobilovém, leteckém a zdravotnickém průmyslu, zabývající se především výrobou strojů, výrobních linek apod. Neustálé zlepšování výrobních procesů, investice do nového moderního vybavení a trvalé vzděláváním kolektivu je jednou ze záruk ke splnění požadavků našich zákazníků.

Vyrábíme strojní díly dle dokumentace zákazníka. Jsme schopni obrábět širokou škálu materiálů (plast, hliník, ocel), včetně speciálních materiálů. Výrobu jsme schopni zajistit včetně veškerých povrchových úprav (niklování, zinkování, eloxování, černění, …), včetně tepelného opracování (kalení, cem. kalení, nitridace, karbonitridace, …) atd.

Dále jsme také schopni provést jednoduché i složitější montáže včetně kompletního zapojení případné el. instalace, pneumatických či hydraulických komponentů.